blog
Ana Sayfa, Dekorasyon, Ev & Yaşam, Yaşam

YILLARIN ŞIKLIĞI

2016 modasının temel taşlarından püskül; binlerce yıllık bir geçmişe sahip. Mazinin yıllarında demlenen ve yeniden karşımıza çıkan püskül eski zamanlarda askeri ve dini alanlarda statü belirleyici bir özelliğe sahipti. Son yıllarda yeniden gün yüzüne çıkan püskülleri sadece kıyafetleriniz için düşünüyorsanız bu konuyu yeniden düşünmelisiniz. Saraylarda, krallıklarda şan ve endamın göstergesi püsküller şimdide sizin evlerinize endam sunmaya hazırlanıyor.

file_56c84c35e1eca

Tarih gibi moda da tekerrürden ibaret aslında. 1920’ler moda dünyasının assolisti püsküller yeniden ev ve kişisel moda dünyamızın başrolü. Salaş, bohem bir havanın yanında asaletinde simgesi olan püsküller dekorasyonunuza göre istediğiniz havayı yakalamanıza size fırsat sunacaktır.

file_56f3a2cdbabf6

Kıyafet, aksesuar ve ev tekstilinde tüm ürünlere ayrı bir hava katan püskülü eviniz de pek çok farklı alanda kullanmanız mümkün. Şal, kırlent gibi aksesuarlarda kullanılabileceği gibi koltuklarınız gibi ana mobilyalarınızda da kullanmanız mümkün.

file_56c83b773ea85

Kombin ve dekorasyonlarınıza neşe katacak olan püsküller evinizde hem 2016 yılının trendlerini yakalamanıza yardımcı olacak hem de yaklaşan yaz aylarına için şimdiden evinizi hazırlayacak.

file_56c83b93b9846

Evinize püskül şıklığını Konfor ile kazandırmak için http://konfor.com.tr/

Previous Post

You Might Also Like